Výstavba rodinných domov

Stavbu svojho rodinného domu väčšina ľudí realizuje len raz za život. Preto je veľmi dôležitá príprava projektu a inžiniering, výber vhodných materiálov, kvalitné systémové riešenia, výber a dodávka správnych technológií s dôrazom na energetický certifikát a v neposlednom rade výber realizátora stavby. Na základe uvedeného výberu sa môže stať realizácia domu stresujúcou cestou bez konca, pričom nebudú správne doriešené detaily, alebo sa môže stať realizáciou s minimálnym možným dopadom na investora a kvalitným výsledkom podľa predstáv.

U nás Vám stačí pozemok.

Ponúkame výber overených projektantov pre architektúru domu a projekt interiéru, inžiniering pre zabezpečenie všetkých povolení až po kolaudáciu. Realizáciu stavby holodomu, ale aj stavbu na klúč s koncovými prvkami v dome a vonkajšími prístavbami, pričom vieme zabezpečiť aj záhradnú architektúru s úplnou realizáciou bazén, multifunkčné športové ihrisko a iné.

Technológie

Inteligencia v dome, chladené stropy, vykurovanie a chladenie tepelnými čerpadlami, ozvučenie interiéru a exteriéru domu pomocou bezdrôtového spojenia, bezpečnostné zabezpečenie domu a kamerový systém sú všetko moderné technológie, ale iba pri správnom výbere výrobcu, posúdenia vhodnosti, vlastností, rozsahu, využiteľnosti a ceny riešenia bude investor spokojný. Zo skúsenosti vieme poskytnúť poradenstvo.

Stavebné materiály

Výberom stavebných materiálov a typov konštrukcií dosahujeme statické, estetické ale aj energetické vlastnosti domu. Zaradenie do kategórie domu s nízkou potrebou energií sa prejaví v neskorších prevádzkových nákladoch, ale aj v trhovej cene nehnuteľnosti. Aj pri výbere kvalitných materiálov a systémových riešeniach vieme dosiahnuť optimalizáciu nákladov. Treba si však uvedomiť, že výberom najlacnejšieho materiálu nemusíme vždy dosiahnuť kvalitné riešenia.